Як відомо, чимала частина українців виїхала за кордон після повномасштабного вторгнення Росії. Багато європейських країн не заплющили очі і прийняли біженців з України у своїх містах. Є інформація про те, що міська рада Праги продовжила до 30 вересня 2023 року спеціальну програму для українських біженців.

Цю інформацію опублікували на порталі новин "pb-news", посилаючись на дані сайту Zdopravy .

Важливо повідомити, що українські біженці мають можливість платити за громадський транспорт у Чехії набагато менше. Так, зараз йдеться про спеціальні пільги для українців, які мешкають за кордоном.

Зденек Гржиб, який відомий як заступник мера з питань транспорту, заявив, що рішення про продовження знижок для громадського транспорту було прийнято через те, що можна спостерігати погіршення ситуації в країні та чергове зростання цін.

Якщо говорити про суму знижок на громадський транспорт для біженців з України, то вона залишилася незмінною: місячний – 165 крон (замість стандартних 550), квартальний – 444 крони (замість стандартних 1480).

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Все новости

Якщо звернути увагу на суми, то знижка виходить досить серйозною.

Ці пільги на проїзд почали працювати ще в серпні 2021 року. Однак, якщо говорити про біженців з України, то в Празі ухвалили рішення наділити і їх такими ж пільгами з 12 червня минулого року.