В Україні можуть з’явитися платні дороги. Їх планують збудувати у 5 областях - Дніпропетровській, Київській, Львівській, Одеській та Полтавській.

Для доріг вже готують техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) за гроші держбюджету. Про це заявив голова Держагентства відновлення Мустафа Найєм на круглому столі "Траспорт, логістика та інфраструктура", який відбувся на полях Конференції з відновлення України (URC) у Лондоні.

Як зазначається, загальна вартість проєкту складає $6,5 млрд. "Зараз робимо ТЕО для Дніпропетровської, Київської, Львівської, Одеської та Полтавської областей. І це ТЕО наразі готується за рахунок бюджетних коштів. Загальна вартість становитиме близько $6,5 млрд", – зазначив Найєм.

Строительство дорог. Фото: скриншот Youtube-видео
Строительство дорог. Фото: скриншот Youtube-видео

Платні дороги стосуються лише вантажівок. Цей проєкт буде одним із найбільш перспективних в Україні. При цьому його реалізацію буде розпочато одразу ж після появи партнерів, і вже зараз в участі зацікавлені компанії з Євросоюзу.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Все новости

"Ми почали працювати над ним ще до повномасштабного вторгнення. Цього поки що ще немає, але ми фактично зареєстрували законопроєкт, який дає нам змогу це зробити, і ми вже розуміємо", – додав голова Держагентства відновлення.