Коли їх зупинили патрульні дівчина почала пропонувати правоохоронцям, але поліцейські не погодилися, тому блогерка виклала своє обурення в сторіс, але на ранок видалила їх. Майже за пів року Октябрський райсуд оштрафував водія на 17000 грн за керування автомобілем в стані сп’яніння, але порушник не погодився із рішенням суду та намагався оскаржити його

15 серпня Полтавський апеляційний суд переглянув рішення Октябрського райсуду щодо Герасіма Атабекяна. 3 листопада 2022-го року він п’яним керував автомобілем Kia Optima, в машині якого також перебувала Instagram-блогерка Яна Соколова. Близько 22:15, на вул. Стрітенській, 18 автомобіль зупинили патрульні, тоді дівчина запропонувала поліцейським хабар. Але правоохоронці відмовилися і нетвереза дівчина поскаржилася на цю ситуацію в сторіс Instagram.

На ранок Яна Соколова видалила нічні відео та записала нове, у якому просила пробачення за свою поведінку. Тоді на подію також відреагував начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Він подякував патрульним поліцейським - Сергію Савченку, Роману Шаповалу, Олегу Васильєву та Вікторії Веклич за їх принциповість.

Популярні статті зараз

Волонтерська діяльність компанії "Українські Хімічні Технології ЛТД" під керівництвом Павла Бартковського: роль бізнесу в підтримці армії в 2024 році

Мінус сотні мільйонів у бюджеті країни: правоохоронці розслідують, як нардеп Шаповалов допомагав бізнес-партнеру ухилятися від податків

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

"Почему на русском говорите?": Тину Кароль осудили из-за языка, фанаты в недоумении

Все новости

Майже за пів року, 19 квітня, Октябрський райсуд визнав винним водія Атабекяна у керуванні автомобілем в нетверезому стані та призначив чоловіку 17000 грн штрафу і позбавив права керувати транспортними засобами на 1 рік.

Під час розгляду справи патрульні надали докази — записи з бодікамер поліцейських, На них видно, що водій відмовлявся від проходження тесту на сп’яніння як за допомогою алкотестеру, так і в медичному закладі. Чоловік не щосили продував тестер та повністю не охоплював губами трубку. Та навіть за таких умов алкотестер показав, що чоловік був у нетверезому стані. Такі дії водія розцінили як відмову від проходження огляду. Все це відбувалося у присутності двох свідків. Також патрульні виписували Атабекяну направлення на проходження тесту на стан сп’яніння в медзакладі.

В апеляційній скарзі адвокат водія Кирило Бабаскін наголошував на тому, що Атабекян від проходження огляду у закладі охорони здоров'я не відмовлявся, а навпаки просив про це працівників поліції. Натомість вони своїми висловлюваннями ввели його в оману та відмовили пройти огляд в медичному закладі.

Але на думку суду такі аргументи адвоката повністю спростовуються наявними в матеріалах справи доказами та не знайшли свого підтвердження в ході розгляду справи апеляційним судом.

Тому Полтавський апеляційний суд скаргу адвоката залишив без задоволення, а рішення Октябрського райсуду — без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Щодо спроб підкупу, то патрульні не викликали на місце події слідчо-оперативну групу, а тому кримінальне провадження щодо пропозиції хабаря не відкривалося.