Україна продовжує страждати від збройної агресієї рф. Поза очевидними втратами від цього конфлікту, не менш важливою є екологічна компонента. Збройна агресія призвела до значних збитків для навколишнього середовища та природи.

У щотижневій інфографіці Держекоінспекція розрахувала оновлені збитки, завдані довкіллю внаслідок збройної агресії рф на території України, завдані природним ресурсам, водним системам, земельним ресурсам та атмосфері.

Як повідомлялося раніше, керівництво Держекоінспекції разом з українською делегацією взяли участь у 4-й очній Міжнародній конференції з посилення природоохоронної діяльності в Європі.

Організаторами конференції були Мережа Європейського Союзу з імплементації та правозастосування екологічного права (IMPEL Network), Мережа екологічних прокурорів ЄС (ENPE), Мережа ЄС по розслідуванню екологічних злочинів (EnviCrimeNet) та Об’єднання суддів ЄС за довкілля (EnviCrimeNet). Конференція включала окрему дискусійну панель, присвячену захисту довкілля під час збройної агресії Росії проти України.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

На заході взяли участь народна депутатка України, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна, національний Координатор IMPEL Network Андрій Мороз, радник Генерального прокурора України Максим Попов, а також т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України, Ігор Зубович.