Сьогодні - 10-річчя з Дня Героїв Небесної Сотні та з початку російсько-української ВІЙНИ.

В такий день варто нагадати одну очевидну етичну і політичну істину для влади:

- непокаране зло повертається нахабним, цинічним і великим злом.

Вчора начальник департаменту офісу Генеральної прокуратури, фінансування якого приростає з кожним роком, повідомив, що вбивства 22 січня 2014 року ДОСІ НЕРОЗКРИТІ?! Тут мусить бути спеціальна «подяка за чесність і принциповість» всім Генпрокурорам і Міністрам внутрішніх справ від часів Революції Гідності починаючи від Авакова і Махніцького.

А щодо нинішніх керманичів, то тут ще більша біда бідою!

Популярні статті зараз

Микола Томенко розповів про китайський тест для школярів воюючої України

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Все новости

Десятки тисяч слуг Путіна в Україні, які закликали їх врятувати від націоналістів, досі не лише живі-здорові, а й при мандатах та приходах.

Нагадаю, що після ухвалення рішення про ЗАБОРОНУ партій медведчука-сальдо-шарія… біля 4 тисяч депутатів від цих путінських слуг досі керують у місцевому самоврядуванні. А Урядовий законопроект щодо наслідків ухвалення судом рішення про заборону політичної партії для статусу депутатів місцевих рад Верховна Рада принципово не розглядає вже 1 РІК і 8 МІСЯЦІВ?!

Далі живуть і процвітають у воюючій Україні більш як 8 ТИСЯЧ церковних громад МОСКОВСЬКОГО патріархату хрещеного батька ВІЙНИ Кіріла?! А ніби українська Верховна Рада вже більш як 4 місяці не може дати ради Закону щодо процедури припинення діяльності релігійних організацій, які підпорядковані Кірілу-Путіну, до 2 читання! Бояться, проти Господи, народні депутати, щоб все було строго по-європейськи.

А ще хотілося б допитати Баканова, який під час ВІЙНИ молився в московській Києво-Печерській лаврі, про зрадників із СБУ;

Рєзнікова - про корупційні мільярдні оборудки в Міністерстві оборони…

Але, кажуть, що цар заборонив і тепер вони знову визначні адвокати?!

Тож зустрічаємо 10-річчя від Дня Героїв Небесної Сотні та початку російсько-української війни вже традиційними патріотичними промовами і щирими обіцянками від чергової влади.

Натомість хотілося б зустріти цей день - судовими вироками і рішучими діями, бо ЗЛО має бути ПОКАРАНО!

Адже як кажуть давні і мудрі:

Tertium non datur!

(Третього не дано).