Це природне явище стало причиною збільшення загрози незаконного збирання та продажу цих дивовижних рослин.

Державна екологічна інспекція вживає заходів для захисту рідкісних квітів

В рамках дотримання законодавства, Державна екологічна інспекція України розробила та затвердила План спільних заходів на 2024 рік. План передбачає створення робочих груп та підсилення контролю за збереженням рідкісних та червонокнижних видів рослин.

Суворі наслідки для порушників закону

Для тих, хто порушує законодавство, передбачено серйозні наслідки. Згідно із статтею 881 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штрафи за незаконне придбання та збут рослинного світу можуть сягати від 510 до 3 655 гривень. Крім того, за кожен незаконно зірваний екземпляр червонокнижної рослини передбачено відшкодування за її знищення.

Популярні статті зараз

Рейдер, здирник і фінансист кримінального авторитета "Князя": у кого купив бізнес у Франції чоловік голови Харківської облради Єгорової-Луценко

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

О белье совсем забыла: Тина Кароль сверкнула "дыньками" в прозрачной маечке, фанаты ахнули

Крохотный топик и идеальный пресс: звезда "Кухни" Катя Кузнецова порадовала стройными формами

Все новости

Заклик до відповідальності громадян

Державна екологічна інспекція закликає громадян до відповідальності та обережності під час спостереження за рідкісними видами рослин. Збираючи та купуючи ці цінності, ми впливаємо на їхню долю та збереження природи. Пам'ятайте, що кожен може зробити свій внесок у збереження унікальної рослинності України!