На сайті відгуків про роботу банків клієнт ПриватБанку запитав, чи банк передає фінансову інформацію клієнтів співробітникам ТЦК через те, що запрацював електронний реєстр призовників. Представник банку зазначив, що це не передбачено чинним законодавством.

На дане питання банк навіть не спромігся дати конкретну відповідь, а просто відписався стандартною заготовленою фразою, мовляв, керується законами, тим самим уникнувши конкретної відповіді. Можна зробити висновок, що банк все ж таки передаватиме інформацію до ТЦК про клієнта.

Представник ПриватБанку відповів таке — без ухвалення відповідного закону, який би зобов'язав банки передавати таку інформацію — вона не передаватиметься.

Якщо говорити про електронний реєстр військовозобов'язаних та призовників, то в автоматичному режимі е-реєстр отримуватиме інформацію з різних електронних реєстрів та баз. Усі дані збиратимуться з різних реєстрів без згоди громадян.

А це:

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Віталій Хомутиннік: кримінальний шлях до успіху стартапера та олігарха

"Обабилась и поправилась, кусок силикона": Стас Михайлов показал, во что превратилась Таисия Повалий

Все новости
  • персональні дані призовників;
  • контактні дані;
  • відомості про батьків;
  • сімейний стан;
  • дані про місце роботи;
  • дані про сімейний стан, освіту та ін.