У столиці України, Києві, грузинському воїну-добровольцю, який відстоював Україну і втратив обидві ноги в боях з окупантами, двічі відмовили у наданні квартири в оренду.

Власники житла були проти того, щоб у їхній квартирі проживала людина з інвалідністю, змушена користуватися візком через бойові травми. Про це у своєму Instagram-акаунті розповіла дружина бійця, Катріна Калайтанова. Вона опублікувала пости про відмови у оренді два дні поспіль.

Дружина бійця розповіла, що її чоловік брав участь у боях проти росіян як член Грузинського національного легіону і втратив обидві кінцівки під час виконання бойових завдань. Довгий час він перебував у реабілітаційному центрі і зараз адаптується до протезів, тому виникла потреба у власному житлі. Однак у пошуках квартири вони стикалися з перешкодами.

"Під час зустрічі з власником квартири ми зіткнулися з жорстокістю. Він сказав моєму чоловікові: "Я не хочу, щоб у квартирі проживав інвалід", – написала Катріна.

Вона також поділила скріншотом переписки з ріелторкою, де йшлося про квартиру в житловому комплексі "Нивки-Парк". Ріелторка повідомила, що власник проти заселення воїна-інваліда.

Популярні статті зараз

"Ідеолог сучасного рашизму": Микола Томенко вказав, ким став алкоголік-Мєдвєдєв

Мільярдна контрабанда під прикриттям кондитерського бізнесу: за які гроші Геннадій Вацак купує собі Rolls-Royce та Bentley

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Наступного дня Катріна знову повідомила про відмову у наданні квартири. Вона розповіла, що її чоловік, бажаючи знайти житло, попросив її не повідомляти орендодавцю про його ампутацію та візок.

"Це перший раз, коли мій чоловік сказав мені таке. Як можна мовчати про те, що він на візку? Я не можу знайти слів. Як таке можливо?" – написала вона.

Цей інцидент викликав широкий резонанс серед українців, особливо у соцмережі Х. Люди висловлювали обурення та нерозуміння, писали: "Не можу повірити", "Це неймовірно. Власник - бездушна істота, яка не розуміє прав людини", "Стало нудно і соромно через цю ситуацію".

Компанії, які займаються нерухомістю, почали виходити на зв'язок і пропонувати безкоштовно допомогти з пошуком квартири. Це показує, що не всі українці поділяють такі жорстокі погляди та готові підтримати грузинського героя, який захищав Україну.

Ця історія є прикладом того, як суспільні настрої та реакції на соцмережах можуть сприяти позитивним змінам і допомогти людям, що опинилися в складних життєвих обставинах.