В умовах війни в Україні зусилля щодо вирішення проблеми нестачі військових кадрів, як повідомляє «ТСН», включають різні стратегії.

Цифрова мобілізація.

Уряд працює над новим законопроектом щодо електронних повісток і чоловіків призовного віку можуть зобов'язати мати при собі документи військового обліку. Це спрямовано оптимізацію процесу мобілізації.

Незалежний набір до бригад збройних сил.

Військові підрозділи активно шукають новобранців через соціальні мережі та сайти вакансій. Оголошення про вакансії штурмовиків, розвідників, артилеристів, саперів, бойових медиків, операторів БПЛА та водіїв розміщуються поряд зі списками цивільних вакансій.

Популярні статті зараз

Оля Полякова в зухвалих трусах похвалилася "оновленим" тілом: як зараз виглядає зірка

Добкін вже зняв військову форму і повернувся до улюбленої справи: махати кадилом московських попів

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

"Обабилась и поправилась, кусок силикона": Стас Михайлов показал, во что превратилась Таисия Повалий

Все новости

Через оголошення.

Навіть підрозділи територіальної оборони використовують сайти тематичних оголошень для пошуку потенційних військовослужбовців. Потреба поширюється різні спеціальності, зокрема артилеристів.

Партнерство з рекрутинговими компаніями.

Міністерство оборони співпрацює із рекрутинговими компаніями для залучення осіб цивільних спеціальностей. Сюди входять водії, слюсарі, газозварювальники та будівельники. Рекрутингові компанії надають свої послуги Міністерству оборони безкоштовно.

"Війська потребують професійних спеціалістів, а люди повинні чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони будуть йти. Сьогодні ЗСУ потребує дуже багато фахівців із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварювальники, і будівельники”, - сказала заступник міністра оборони Наталія Калмикова.

Фінансові стимули.

Міністерство оборони планує запропонувати фінансові стимули тим, хто добровільно підпише контракт із Збройними силами. Під час підписання фізична особа отримає певну суму (приблизно до 50 000 гривень), зараховану на банківську картку.

мобілізація в Україні, ТЦК, воєнкоми
мобілізація в Україні, ТЦК, воєнкоми

Місцева фінансова підтримка.

Деякі місцеві власті обіцяють фінансову допомогу, щоб спонукати своїх мешканців вступити до армії. Наприклад, Одеська міськрада схвалила можливість надання грошової допомоги (20 тисяч гривень) мобілізованим громадянам. Київська влада запровадила виплати для призовників розміром у 30 тисяч, які погодилися добровільно мобілізуватися.

Обмеження прав на відстрочення.

Влада розглядає можливість скорочення кількості громадян, які мають право на відстрочку. Сюди можуть бути включені особи, які мають близького родича з інвалідністю III групи, особи, які здійснюють догляд за особою з обмеженими можливостями, а також здобувають другу чи третю вищу освіту.

Розширені критерії реєстрації.

Право на військовий облік можуть мати іноземці, які служили у збройних силах інших країн до набуття громадянства України, а також особи, засуджені до позбавлення волі за кримінальні злочини.

Посилення покарань.

Пропоновані зміни включають збільшення термінів арешту, збільшення штрафів та запровадження можливості заочного переслідування порушників. Підрозділи територіальної оборони можуть також отримати додаткові інструменти для перевірки документів військового обліку без залучення поліції.

Ці багатогранні підходи відбивають гостру необхідність вирішення проблеми нестачі військових кадрів у контексті війни в Україні.

Нагадаємо, ось так "сюрприз" до Нового року: українцям піднімуть податки

Раніше «Акценти» повідомляли, починається космічний ріст цін: поспішайте купити ці важливі продукти

Як повідомляли «Акценти», як швидко прогріти автомобіль узимку: хитрощі для водіїв, у яких мало часу