По соціальній мережі розлетілося дуже цікаве відео з відомою українською співачкою, автором-виконавцем та продюсером, а також переможницею «Євробачення-2004» та народною артисткою України Русланою Лижичко. Справа в тому, що українська зірка вирушила на лінію фронту у міні-шортах та у бронежилеті, щоб звернутися до НАТО.

Даний відеоролик можна побачити у різноманітних соціальних мережах.

Співачка Руслана відома не лише на території України, вона користується великою популярністю з того часу, як вона виграла «Євробачення» 2004 року, коли представляла нашу країну.

Зараз йтиметься про те, що народна артистка України записала відеозвернення на лінії фронту у досить цікавому образі.

Руслана Лижичко: скрін з відео
Руслана Лижичко: скрін з відео

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Варто зазначити, що це відео викликало чимало хейту, і Руслана його видалила. Однак від інтернету нічого не приховати, і вона стала мемом у Тікток і не тільки.

««З усією повагою, але де її штани?», «Найкраща реклама депіляції», «НАТО злякалося і надало», «У трусах і бронику? Дикі танці», «До F-16 прошу надіслати Руслані хоча б шорти», – переможницю «Євробачення-2004» захейтили у мережі за відос, записаний під Бахмутом. Пані Лижичко звернулася до Альянсу з проханням передати Україні літаки F-16. Через насмішки та критику, відеозаклик видалено з Instagram, але зʼявився новий тренд в TikTok «Руслана на передку». На відео присутнє лихослівʼя», - підписана публікація у соціальній мережі.

Скрін посту з Telegram
Скрін посту з Telegram