Державна служба з надзвичайних ситуацій, яка налічує 74 тис співробітників з бюджетом на 2024 рік 43 млрд грн (для прикладу Німеччина з 86 мільйонним населенням налічує 60 тис співробітників) розробила схему розкрадання бюджетних коштів разом з комерційними структурами. Це такі собі пожежні компанії, в тому числі ТОВ «НВФ «БРАНД МАЙСТЕР», де бенефіціарами як завжди, являються колишні співробітники ДСНС. Нікого не дивує, що з таким бюджетом та «ласими» схемами ДСНС відбилась від мобілізації.

В вересні 2023 року в Переяслав-Хмельницькому, куди були запрошені працівники ДСНС, управління цивільного захисту обласних адміністрацій, було досягнуто домовленості, що при розробці проектів на улаштування системи оповіщення та самого улаштування обладнання, громади заключають контракти тільки по рекомендації територіальних ДСНС. А щоб легше було присвоїти бюджетні кошти, ДСНС внесла зміни до Постанови КМУ від 27 вересня 2017 року №733 в п. 10, із березня цього року всі технічні завдання на впровадження систем оповіщення погоджує ДСНС.

Джерело в правоохоронних органах повідомило редакцію, що є численні скарги від громад Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Київської, Черкаської, Рівненської, Сумської, Одеської областей, що ДСНС тисне на громади, пропонує свої компанії та обладнання ТОВ «НВФ «БРАНД МАЙСТЕР», яке безмірно дорого коштує.

По нашій інформації з 12-14 червня черговий «сходняк» проходитиме в Переяслав-Хмельницькому в такому ж складі, як і в вересні 2023 року. Напевно будуть підводити підсумки корупційних схем минулорічного «договорняка».

Ми вже проводили журналістські розслідування розкрадання бюджетних коштів при закупівлі систем оповіщення в Кременчуку, в Вишневому (Київська область), Новодонецьку (Донецька область).

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Gunzilla Александра Цоля и Влада Королева: подробности отмывания российских денег в Украине

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

В Кременчуку корупціонерам ми завадили вкрасти десятки мільйонів бюджетних коштів на закупівлі радіостанцій компанії Motorola, так як тендер відмінили. В Вишневому працює Державна аудиторська служба України про що можна ознайомитись на сайті PROZORRO. В Новодонецькій територіальній громаді, на Донеччині, Антимонопольний комітет 28 травня 2024 року виніс рішення про скасування тендеру, так як підтвердилися маніпуляції з різного роду сертифікатами, чим хотіли звузити коло учасників, щоб мати можливість вкрасти бюджетні кошти. В Вишневому та Новодонецьку в проектах тендеру було передбачено обладнання української компанії ТОВ «НВФ «БРАНД МАЙСТЕР». Компанія, яка ще до 2024 року займалася виробництвом пожежного обладнання і як кажуть, була далека від виробництва системи оповіщення.

Українські умільці швидко орієнтуються і знають як вкрасти бюджетні кошти із казни громад. Один із таких способів - це розробка проектів для систем оповіщення і заключення договорів без проведення тендеру. Компанія в змові з керівництвом громади підписує договір на розробку проекту по договірній ціні, чим більший «відкат», тим більша ціна. Адже кошти не свої, а бюджетні, то можна поживитися.

Як ми писали, в державі з’явилися ряд компаній, які працювали раніше в сфері пожежної безпеки. Маючи виробника ТОВ «НВФ «БРАНД МАЙСТЕР», такі пожежні компанії розтягнулися по українським просторам і масово заключають договори без тендеру.

Ми провели журналістське розслідування і встановили що ФОП Гур’єв О.В, ТОВ «Центр Аудиту Безпеки» за останніх два місяці без проведення тендеру підписали таких контрактів з громадами Дніпропетровської, Харківської областей аж біля 20 по ціні від 200 до 350 тис гривень і це в той час, коли інші учасники ринку такі ж роботи виконують по ціні набагато нижче.

Вбачається велика різниця перевитрат бюджетних коштів громадами, які заключили контракт на розробку проектів. Ніхто не здивується, що саме обладнання для систем оповіщення буде передбачатися від ТОВ «НВФ «БРАНД МАЙСТЕР» і по цінам не нижче ніж в Вишневому та Новодонецькій територіальній громаді, якщо пам'ятаєте то від 500 до 600 тис грн. ДСНС вже про це домовилась. І сертифікати з’являться, замовник їх передбачить в тендерній документації, щоб не підпустити до тендеру чужих. А це вже зовсім інші кошти.

Сподіваємось читач відкриє майданчик PROZORRO і побачить різницю в цінах, які пропонують вітчизняні компанії в порівнянні з ФОП Гур’єв О.В, ТОВ «Центр Аудиту Безпеки».

Маємо впевненість, що і правоохоронні органи також це побачать, порушать кримінальні провадження і спіймають злодіїв, а ДАСУ їм в цьому допоможе.

Радує те що тепер із в'язниці можна на фронт мобілізуватися.

Наша редакція буде ретельно відстежувати події після публікації. Надіємось що і на цей раз ми як завжди будемо праві.