ЗМІ вже описували схему розкрадання бюджетних коштів в Вишневій міській раді на Київщині при закупівлі систем оповіщення. Тепер можна з впевненістю сказати, що під час війни в державі створено злочинне угрупування по розкраданню бюджетних коштів і підтвердженням цьому є новий тендер вже в Краматорську (закупівля UA-2024-05-06-007067-a), де ціна за 6 систем оповіщення виросла до 3,7 млн грн в порівнянні за 6 систем оповіщення в Вишневому за 3,1 млн грн і в порівняні з Макаровим де 30 систем коштувало 7 млн грн. Продукція одного і того ж виробника ТОВ «НВФ «Бранд Майстер Плюс» компанія, яка займається послугами в сфері пожежної безпеки.

А по країні, як гриби, з’явилися представники, дилери ТОВ «НВФ «Бранд Майстер Плюс», озброєні різного роду сертифікатами, деклараціями, які використовують у змові з замовником тендеру на закупівлю обладнання систем оповіщення при складанні тендерної документації.

Таким чином, звузивши коло учасників, можна і ціну встановити не 230 000 за систему оповіщення, як в Макарові, а вже 600 000 грн, як в Краматорську. Хочемо звернути увагу, що собівартість системи оповіщення складає біля 120 000 грн.

Сертифікати, а їх назв біля 1600 в Україні, можна отримати в приватних компаніях, які мають повноваження їх видавати. Сертифікати: Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці, Системи управління якістю, Системи управління щодо протидії корупції, Системи екологічного управління, Системи управління безпекою ланцюга постачання та ще 12 інших, які є запорукою успіху в розкраданні бюджетних коштів, як у Вишневому, так і в Краматорську.

Чим більше таких сертифікатів в тендерній документації, тим надійніше захищені корупціонери для розкрадання бюджетних коштів, адже не кожна компанія, яка захотіла б приймати участь в тендерах, зможе в короткі терміни отримати таку кількість сертифікатів.

Популярні статті зараз

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Українцям блокують рахунки за будь-які борги, вже надходять скарги: "Є волонтерські кошти"

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Все новости

З великою ймовірністю можна сказати, що тендер підготовлено під конкретного учасника і обладнання ТОВ «НВФ «Бранд Майстер Плюс». Ми не будемо здивовані коли в тендері прийме участь тільки одна компанія і назва її неважко здогадатися ТОВ «АГНІ ІНЖИНІРІНГ», хоча на всяк випадок може бути і інша з набором сертифікатів.

Генеральна прокуратура України вже порушила кримінальне провадження по закупівлі систем оповіщення в Вишневому, а Державна аудиторська служба України проводить перевірку.

Сподіваємось, що контролюючі та правоохоронні органи звернуть увагу на схему, при якій Остап Бендер, зі своїми принципами шанувати Кримінальний кодекс та 400 методами відйому грошей у багатих індивідуумів відпочиває, так, як ці схемщики знайшли самого багатого індивідуума – українську державу.