Модель OnlyFans Марія Магдалина, яка раніше хвалилася своїми величезними грудьми, була названа «найхірургічно покращеною жінкою у світі». Тим не менш, у наші дні вона виглядає природніше, тому що вирішила раптово все змінити.

Відповідні публікації Марія Магдалина оприлюднили на своїй сторінці у Instagram.

Канадську зірку OnlyFans раніше називали «найхірургічно покращеною жінкою у світі» завдяки її довгому списку пластичних операцій.

Однак нещодавно вона змінила багато, сподіваючись досягти більш природного вигляду. Це включало нещодавнє зменшення її величезних грудей.

Популярні статті зараз

Після Вишневого пішли за Краматорськом: як продовжують розкрадати кошти

Налагодили ласу схему: як пилять державні гроші у Вишневій міській раді

Власник онлайн-казино VBET Віген Бадалян співпрацює з російською 1xbet? Блогер навів приклад

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Все новости

30-річна Мері вирішила видалити свої величезні імплантати після того, як один із них лопнув, і в неї залишилися половина грудей.

Марія Магдалина: скрін із соцмережі
Марія Магдалина: скрін із соцмережі

Незважаючи на те, що минулого тижня Мері із задоволенням демонструвала свої нові маленькі груди, зараз вона поділилися зі своїми підписниками в Instagram кількома спогадами про свою колишню зовнішність.

На одному знімку Мері продемонструвала свої груди в крихітному вкороченому топі, коли її активи випливали назовні. Вона також хизувалась своїми численними татуюваннями, коли робила селфі, дмухаючи на камеру.

Тим часом, в іншому пості вона стиснула великі груди в крихітному топі з леопардовим принтом, який вона об'єднала з крихітною рожевою міні-спідницею та ковбойським капелюхом.

Читайте також:

Чоловік стверджує, що він прийшов з 2712 року і попередив про глобальну "чуму": "Понад 350 мільйонів людей..."

"Немає слів, щоб описати": 64-річній бабусі заздрять студентки через її ідеальну форму