Нагадаємо, у травні Уряд схвалив Технічний регламент класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції. Документ імплементує відповідні європейські норми та набере чинності вже у листопаді поточного року.

Відтак у рамках зустрічі говорили про:

  • нові правила маркування хімічної продукції;
  • вимоги до рекламування небезпечної хімічної продукції, зокрема щодо обов’язкового надання споживачам інформації про небезпеку;
  • етапи впровадження змін та строки адаптації бізнесу до нововведень.

“Наближаючись до ЄС, Україна впроваджує зовсім нове для себе, європейське регулювання управління хімічною продукцією. Щоб всі інструменти працювали ефективно та бізнес був готовий до змін, важливий діалог з учасниками ринку. Тому Міндовкілля запроваджує регулярні відкриті діалоги з стейкхолдерами. Крім того, спільно з міжнародними експертами плануємо провести відповідні навчання для всіх зацікавлених сторін”, – наголосила Олена Крамаренко.

Під час заходу обговорили також питання реєстрації хімічних речовин, вимоги до якої вже прописані в проєкті Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції. Документ розроблено для імплементації норм європейського регламенту REACH.

Тож продовжуємо працювати над впровадженням в Україні європейського законодавства у сфері хімічної безпеки та управління хімічною продукцією в тісній співпраці з міжнародними партнерами та бізнесом.

Популярні статті зараз

Питання цивільного захисту населення розглянули на нараді Президента з обласними керівниками

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Чи зливає ПриватБанк дані ТЦК: фінустанова надала відповідь і шокувала користувачів

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости